Ogólnopolski Sukces triathlonisty MKP Szczecinek

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-08-16 12:22:14
Ogólnopolski Sukces triathlonisty MKP Szczecinek
  • Foto: MKP Szczecinek

Igor Siódmiak, zawodnik Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskich zawodach triathlonowych z cyklu "Volvo Triathlon Series", które odbyły się w niedzielę, 14 sierpnia w Chodzieży.

Zawody zgromadziły na starcie kilkuset najlepszych zawodników z całej Polski. W tym doborowym towarzystwie szczecinecki Triathlonista z MKP Szczecinek Igor Siódmiak na dystansie 1/8 Iron man zajął I miejsce pozostawiając w pokonanym polu kilkuset rywali.

Młody zawodnik w trakcie dystansu stoczył pasjonującą walkę o zwycięstwo. Jeszcze przed ostatnią konkurencją biegową zajmował 4 miejsce, ale wspaniałym biegiem potwierdził swoje wysokie umiejętności i zwyciężył w wspaniałym stylu.

Igor jest pierwszym szczecineckim triathlonistą odnoszącym tak znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Zawodnik MKP Szczecinek jest w kręgu zainteresowań trenerów Kadry Polski w Triathlonie i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy się wszyscy cieszyć z międzynarodowych sukcesów młodego szczecineckiego zawodnika.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów naszego zawodnika. Zaczynając od rodziców, trenerów MKP Szczecinek, a na sponsorach kończąc. 

 

info: Kamil Biegański - MKP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: