Udany występ szczecineckich tenisistek

• 2016-08-11 10:10:43

W dniach 6-8.08.2016 na kortach w Elblągu odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów „Jetsystem Active Team Cup”, w którym bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego.

W grze pojedynczej Adrianna Chyl zajęła drugie miejsce, ulegając w meczu finałowym zawodniczce gospodarzy 4:6 2:6 Hani Jakowskiej TT Band M Elbląg. W grze półfinałowej pokonała najwyżej rozstawioną w turnieju Antoninę Helińską(51PZT) AT Promasters Szczecin 6:3 6:1. W grze podwójnej szczecinecka para Hania Brusiło i Adrianna Chyl zajęły pierwsze miejsce, pokonując w półfinale parę Hania Jankowska(Elbląg), Glorię Strol KT GAT Gdańsk 6:2 6:2. W finale Antoninę Helińską(Szczecin), Jagnę Mańkowską KT PRO-TEAM Leszno 1:6 6:2 10:7.

info: Józef Szpakowski