Trwa coroczne święto Połczyna-Zdroju

  • KW
  • 2016-07-30 16:13:06
Trwa coroczne święto Połczyna-Zdroju
  • Foto: TV Gawex

Trwają Dni Połczyna-Zdroju. Przez trzy dni organizatorzy, czyli Centrum Kultury oraz Burmistrz Połczyna-Zdroju zapewnili mieszkańcom i turystom szereg atrakcji. Nie brakuje koncertów, występów artystycznych, konkursów i pokazów.

Uroczyste rozpoczęcie Dni Miasta Połczyna-Zdroju odbyło się w piątek, 29 lipca. Burmistrz Barbara Nowak w Parku Zdrojowym życzyła wszystkim dobrej zabawy i oficjalnie rozpoczęła cykl wydarzeń związanych z Dniami Połczyna-Zdroju. A trzeba przyznać, że wydarzeń jest naprawdę sporo i zdecydowanie każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Piątkowy wieczór należał do zespołu Leszcze, gdzie wokalistą jest znany aktor Kacper Kuszewski. Zespół rozgrzał połczyńską publiczność, a zaraz po ich występie odbyła się zabawa taneczna w Parku Zdrojowym oraz nocny maraton filmowy w kinie Goplana. 

Sobotnie wydarzenia to między innymi jarmark, pokazy baniek mydlanych czy pokazy cyrkowe i parada kuglarska. Wieczorem natomiast odbędą się koncerty zespołów Leniwiec i Bubliczki. W niedzielę gwiazdą wieczoru będzie Jacek Borkowski. Poniżej prezentujemy godzinowy rozkład wydarzeń w Połczynie-Zdroju. 

Relacja z wydarzenia niebawem w TV GAWEX, zapraszamy!

Trwa coroczne święto Połczyna-Zdroju

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: