Szczecinecki Weekend Biegowy - ostatnie dni zapisów i ostatnie przygotowania

  • KW
  • 2016-07-30 15:15:29
Szczecinecki Weekend Biegowy - ostatnie dni zapisów i ostatnie przygotowania
  • Foto: organizatorzy Szczecineckiego Weekendu Biegowego

Ostatnie dni otwartej rejestracji elektronicznej do Szczecineckiego Weekendu Biegowego i ostatnie przygotowania organizacyjne. Napięcie i adrenalina wzrasta z dnia na dzień, zwłaszcza wśród uczestników biegów głównych czyli 15 kilometrów (okrążenie jeziora) i maratonu (3 okrążenia jeziora).

Każdego dnia zawodnicy dowiadują się od nas co Ich czeka a tym razem po raz pierwszy prezentujemy medale okolicznościowe, które otrzymają na mecie. Medal jest wyjątkowy ponieważ zawiera grafikę z witrażu znajdującego się w Urzędzie Miasta w Szczecinku - usłyszeliśmy od organizatorów wydarzenia. Dodatkowo zawodnicy mogą liczyć na różne nagrody nie tylko finansowe, wręczane za najlepsze miejsca w klasyfikacji wiekowej, ale również sportowe gadżety do wylosowania wśród wszystkich uczestników.

Dostaliśmy od sponsorów zegarki biegowe marki Tom Tom, opaski kompresyjne firmy Compressport, miksery do smoothie i wiele innych biegowych niespodzianek - dodają organizatorzy. Pasta party, koncert, posiłki regeneracyjne, masażyści, bogate pakiety startowe i wspaniała biegowa atmosfera to wszystko i wiele innych czeka na biegaczy. Zapraszamy do rejestracji: www.rozbiegany.szczecinek.pl. Do zobaczenia na starcie!

Szczecinecki Weekend Biegowy - ostatnie dni zapisów i ostatnie przygotowania

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: