40 gramów amfetaminy schował w lodówce

  • KW
  • 2016-07-28 14:34:08
40 gramów amfetaminy schował w lodówce
  • Foto: KMP Koszalin

Zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał wczoraj (27.07) 46-letni mieszkaniec Koszalina. Kryminalni z komisariatu II ujawnili w zajmowanych przez niego pomieszczeniach prawie 40 gramów amfetaminy. Wobec mężczyzny zastosowany został policyjny dozór.

Policjanci z komisariatu II w ramach prowadzonych czynności operacyjnych, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami, dotarli do 46-latka z Koszalina. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania, w lodówce znaleźli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna schował tam prawie 40 gramów białego proszku, który policjanci zabezpieczyli. Po badaniach przeprowadzonych przez technika kryminalistyki okazało się, że jest to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji.

46-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności. W ślad za materiałami sprawy do prokuratury trafił wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanego policyjnego dozoru, którym został objęty.


info: st. post. Beata Gałka/KMP Koszalin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: