[AKTUALIZACJA] Tragiczny wypadek w Turowie. Są ranni, wezwano trzy śmigłowce LPR

  • KW
  • 2016-07-23 16:55:12
[AKTUALIZACJA] Tragiczny wypadek w Turowie. Są ranni, wezwano trzy śmigłowce LPR
  • Foto: Krystian Kwiatkowski

W sobotnie popołudnie (23.07) około godziny 16 doszło do tragicznego wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Turowo. Zderzyły się czołowo dwa pojazdy. Według wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowanych jest około 8-10 osób. Strażacy wyciągają z samochodu 3 osoby, które są zakleszczone. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Wezwano jednostki straży pożarnej ze Szczecinka, a także z okolicznych miejscowości oraz karetki z ościennych powiatów. Wezwano również trzy śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przyczyna zdarzenia na razie nie jest znana.

AKTUALIZACJA g. 18:45

Według informacji podanych przez szczecinecką Komendę Powiatową Policji, w wypadku poszkodowanych zostało 7 osób. Samochód osobowy marki Volkswagen Sharan z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego w kierunku Piły mini coopera. Samochodem marki Volkswagen podróżowała między innymi dwójka dzieci w wieku 8 i 10 lat, natomiast w mini cooperze dwie kobiety oraz 4-letnie dziecko, które było reanimowane i zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Koszalina. 

 

Komentarze (18)

Ada 2016-07-25 16:18

Niestety 4-latek nie przeżył.Niech spoczywa w pokoju.Straszna tragedia.

Ewa 2016-07-25 17:09

Współczuję Kobiecie która straciła swoje dziecko :-(

niania 2016-07-25 19:08

Kochany Staś.....nie wierzę w to....tragedia

Monika 2016-07-26 09:22

Straszna tragedia. Taki Mały Chłopczyk niczemu niewinny stracił życie. Niech spoczywa w pokoju. Już nic nie da się zrobić. Wielkie wyrazy współczucia i dużo siły dla Rodziny aby to przetrwała...

niania 2016-07-26 12:25

A jeszcze w środę czytaliśmy razem bajkę.....Stasiu kochamy Cię...

a 2016-07-26 21:31

Spoczywaj w Pokoju Maleńki, niech Bóg da siłę Twoim rodzicom i bliskim w obliczu tak wielkiej tragedii.

EWA 2016-07-27 08:26

skąd rodzina zmarłego dziecka?

jola 2016-07-27 13:44

ponoć z Warszawy, na wakacje jechali

niania 2016-07-27 22:07

Poznań wracali z wakacji....ogromna tragedia dla nas....nie mozemy sie pogodzic...

A 2016-07-28 10:42

Z poznania

Ela 2016-07-28 11:01

W której parafii i kiedy będzie pogrzeb śp.Stasia?

... 2016-07-28 18:18

Byłam przy wypadku. Do dzisiaj mam obraz przed oczami tego chłopca. Poprostu wyglądał jakby spał. Stalam przy jego mamie do momentu az przyjechala straz. Czy ktoś może wie jak czuje się mama małego chłopca ? Jak poważnie była ranna?

Ania 2016-07-28 18:40

Wyrazy współczucia dla rodziny. Widok tej tragedii do konca zycia zostanie mi w pamieci.Byłam przy wypadku stalam przy mamie chłopca. Czy wie ktoś może jak bardzo byla poszkodowana ?

Red 2016-07-28 18:41

Pogrzeb Stasia w dniu jutrzejszym i godzinie 14 na cmentarzu Nowina

niania 2016-07-29 10:48

Mama Stasia jest jeszcze w szpitalu czekają ją kolejne operacje. Ja mam przed oczami Stasia biegajacego w środę po plaży.... i wolajacego Ciocia budujemy tunel do aut...na zawsze w naszych sercach...łzy cały czas lecą

Ania 2016-07-29 16:27

Przykro mi :-( gdy my wracaliśmy do Leszna po tym wypadku w samochodzie panowała cisza. Czy to Pani "Niania"była w aucie z tym chłopcem? To ja pani podałam telefon do ręki gdy mnie pani poprosiła. Wyrazy współczucia dla bliskich. Tragedia dotknęła nas również gdyż jechaliśmy kilka aut za wami i również miałam dziecko w aucie. Przeżywamy to bardzo do dzisiaj

xx 2016-08-03 15:10

współczuję. modlę się za maluszka i rodziców.

pokaz się nie udał 2017-09-14 21:34

mistrz z wiochy , tzw. "wyprzedzacz" na starym ruplu czyli wieśwagenie, specjalista od wyprzedzania na podwójnej ciągłej,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY MINI COOPER!,1:0 DLA MISTRZA !! mistrz na oddziale intensywnej terapii,już nikogo nie wyprzedzi i to jest świetna wiadomość !!Mistrz pokazał jak to u niego na wsi się wyprzedza na podwójnej ciągłej!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!