Waglewski Fisz Emade, Banned Sauce oraz inni artyści otworzyli art-piknikową scenę

  • KW
  • 2016-07-16 09:03:42
Waglewski Fisz Emade, Banned Sauce oraz inni artyści otworzyli art-piknikową scenę
  • Foto: TV Gawex

W piątek, 15 lipca oficjalnie rozpoczęła się IV edycja Festiwalu Art-Piknik organizowanego w Szczecinku. Gwiazdą wieczoru był zespół Waglewski Fisz Emade.

Art-Piknik to bez wątpienia jedno z najważniejszych i największych wydarzeń kulturalnych organizowanych nad Trzesieckiem od czterech lat. Dzięki temu Szczecinek może gościć znakomitych artystów, rzeźbiarzy czy malarzy. Z roku na rok także zainteresowaniem samym festiwalem jest coraz większe - do Szczecinka na Art-Piknik przyjeżdżają ludzie z całej Polski i nie tylko. 

Kolejna, czwarta już edycja, która potrwa od 15 do 17 lipca, to kolejna dawka niezapomnianych emocji, wspaniałych wystaw, koncertów, a także teatrów. W piątek gwiazdą wieczoru był zespół Waglewski Fisz Emade. Zanim jednak mogliśmy posłuchać muzyków, na art-piknikowej scenie pojawili się James Button Band, Przed Wschodem Słońca, Daniel Kulczyński, Małpoludy oraz Banned Sauce. Po występie gwiazdy wieczoru, o godzinie 23:00 mogliśmy podziwiać Teatr Formy ''Pandora''. Wczoraj także otwarto wystawę fotograficzną Wacława Wantucha. 

Dzisiaj czeka nas kolejna dawka wydarzeń. O godzinie 12:00 startuje Art-Wioska, która zlokalizowana jest przy Hali Ślusarnia. Odbędą się tam między innymi warsztaty dla dzieci. Gwiazdą wieczoru będzie Urszula Dudziak, którą poprzedzi występ Art-Piknik Orkiestry. Poniżej prezentujemy godzinowy plan festiwalu.

FOTOGALERIA KONCERT BANNED SAUCE   

FOTOGALERIA OTWARCIE WYSTAWY WACŁAWA WANTUCHA

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: