Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa

  • KW
  • 2016-07-12 14:23:53
Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa
  • Foto: PZW Borne Sulinowo

W niedzielę 10 lipca 2016 roku na przepięknym odcinku rzeki Piławy, Miejskie Koło PZW w Bornem Sulinwoie zaprosiło 12 drużyn trzyosobowych do zmagań o „Puchar Burmistrza”.

Jak zaznaczają borneńscy wędkarze, nie chodziło o wyniki sportowe, choć one są ważne, lecz o integrację środowiska i spotkanie koleżeńskie z naszymi przyjaciółmi. Z okazji tych zawodów mogli oni porównać swoje umiejętności z kolegami z innych okręgów PZW i porozmawiać o przyszłości związku wędkarskiego. Należy podkreślić, że w tych zawodach udział brali wędkarze z czterech okręgów, którzy zdecydowanie czuli się w naszych okolicach dobrze i wyjechali do swych miast z uśmiechem, wyrażającym zadowolenie z udanego spotkania nad wodą.

Serdecznie pragniemy podziękować koleżankom i kolegom za przyjęcie naszego zaproszenia i udział w tej imprezie. Organizatorom podziękowania za włożony trud w przygotowanie i organizację tych zawodów. Sędziom za dobrze społecznie wykonaną pracę, a nam wszystkim, że kolejne zawody w naszym mieście możemy uznać za udane - powtarzamy opinię usłyszaną od uczestników. Dziękujemy Urzędowi Miasta za pomoc finansową bez której byłyby kłopoty w organizacji tej imprezy - dziękują członkowie PZW Borne Sulinowo.

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Bornego Sulinowa

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: