Powiat drawski popłynął smoczą łodzią

  • KW
  • 2016-07-11 13:17:16
Powiat drawski popłynął smoczą łodzią
  • Foto: Powiat Drawski

W dniu 9 lipca 2016 na plaży w Żabinku odbyło IV Święto Wody, połączone z wyścigami Smoczych Łodzi. Drużyna Powiatu Drawskiego, której kapitanem był Wicestarosta Jacek Kozłowski, zakończyła rywalizację w półfinale.

Pomimo tego, że pogoda niezbyt sprzyjała zawodom, cała załoga stawiła się na starcie w dobrych humorach, tym bardziej, że wraz z nimi pojawiła się spora grupa kibiców, która z całych sił dopingowała i wspierała swoją drużynę. Zwycięzcą zawodów została ekipa z Żabinka, drugie miejsce zajęła drużyna z Zakładu Karnego Wierzchowo, zaś drużyna powiatu otarła się o brązowy medal, nawiązując wyrównaną walkę z grupą Polskiego Związku Wędkarskiego z Wierzchowa.

Skład załogi Powiatu Drawskiego: Wicestarosta Jacek Kozłowski, Joanna Andrykowska, Joanna Kołodziejska, Agnieszka Tylka, Karolina Podolska, Anna Kondratowicz, Sebastian Lepert, Krzysztof Kaziszyn, Jacek Zbierajewski, Wojciech Krakos, Rafał Szczuchniak, Damian Świercz, Krzysztof Kursa, Maciej Świercz, Dominik Podgajny, Arkadiusz Udycz, Przemysław Pauliński. Zarząd Powiatu Drawskiego dofinansował imprezę kwotą 4000,00 zł.

info: Powiat drawski

 

Powiat drawski popłynął smoczą łodzią

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: