''Czerwony domek'' nadal czeka na nowego właściciela

  • KW
  • 2016-07-08 09:50:09
''Czerwony domek'' nadal czeka na nowego właściciela
  • Foto: TV Gawex

Wysiedlony z końcem 2015 roku budynek, znajdujący się przy ulicy Ordona w Szczecinku, nadal nie może znaleźć nowego właściciela. ''Czerwony domek'' po raz pierwszy został wystawiony na sprzedaż w kwietniu br. przez zarządcę i właściciela - Spółkę ZGM-TBS w Szczecinku.

Obiekt zlokalizowany w szczecineckim Parku Miejskim ma powierzchnię 235,22 m2. Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości został ogłoszony w kwietniu br., jednakże nie znalazł się nikt chętny na jego zakup. Podobnie było w kolejnych postępowaniach przetargowych, gdzie dotychczas nie udało się nikogo zainteresować kupnem budynku. ZGM-TBS nie ustaje jednak w staraniach i intensywnie szuka potencjalnych inwestorów. 5 lipca po raz kolejny ogłoszony został przetarg na sprzedaż ww. nieruchomości, który odbędzie się dokładnie 2 sierpnia. Cena wywoławcza to 400 tysięcy złotych i nie zmieniła się ona od czasu pierwszego przetargu.

''Czerwony domek'' powinien zostać teraz przeznaczony pod usługi turystyczne lub innego rodzaju usługi, gdyż plan zagospodarowania przestrzennego mówi o rezygnacji z funkcji mieszkaniowej, która była tam realizowana do końca 2015 roku.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: