Ponad tysiąc porcji kokainy znaleziono u mieszkańca Szczecinka. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

  • KW
  • 2016-07-08 08:14:28
Ponad tysiąc porcji kokainy znaleziono u mieszkańca Szczecinka. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności
  • Foto: KWP Gdańsk

Policjanci z gdańskiej drogówki zatrzymali 24-letniego mieszkańca Szczecinka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. W samochodzie, którym poruszał się sprawca, policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów kokainy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków sprawca usłyszał zarzut. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę policjanci z gdańskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód bmw, po tym jak zauważyli, że kierujący jadąc ulicą Kartuską w kierunku Żukowa, wyprzedza na podwójnej ciągłej inne auto.

W trakcie kontroli w samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. Szybko wyszło na jaw, co było powodem ich zachowania. Podczas przeszukania auta funkcjonariusze znaleźli schowane pod fotelem narkotyki. Okazało się, że należą one do 24-letniego pasażera auta. Zabezpieczony towar został przekazany do dalszych badań, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranych dowodów śledczy przedstawili 24-letniemu mieszkańcowi Szczecinka zarzut posiadania ponad 1000 porcji kokainy, do którego przyznał się. W przeszłości sprawca był już notowany za narkotyki. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

info: KWP Gdańsk

Komentarze (1)

turban 2016-07-08 14:19

...aaaand the winner is.... na bank to jakiś ziomek tego mózgowca od gandzi HEHEHhh ciekawe na czym wpadną następnE ugeniusze..? obstawiam wyprzedzanie pod prąd i na czerwonym, rozmawiając przez telefon z wiadrem heroiny między nogami :) niedługo drogówka lepsze wyniki niż kryminalni ;)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: