Poszukiwani zatrzymani przez koszalińskich policjantów

  • KW
  • 2016-07-06 10:25:05
Poszukiwani zatrzymani przez koszalińskich policjantów
  • Foto: TV Gawex

Koszalińscy policjanci w miniony weekend zatrzymali osiem osób poszukiwanych. Wszyscy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród nich było siedem osób poszukiwanych w celu doprowadzenia do aresztu śledczego i jedna osoba do zakładu poprawczego.

Policjanci z koszalińskich jednostek prowadzą cykliczne działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. Mobilizują wtedy siły, by na podstawie posiadanych informacji sprawdzać miejsca, w których według ich wiedzy przebywają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Mundurowi również w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby ustalają ich status w policyjnych systemach i sprawdzają, czy są poszukiwane.

Tylko w miniony weekend w jednostce KMP Koszalin zrealizowano poszukiwania wobec ośmiu osób. Wśród nich było siedem osób poszukiwanych w celu doprowadzenia do aresztu śledczego oraz 18-latek, który nie powrócił w wyznaczonym terminie do zakładu poprawczego. Wszyscy zatrzymani zostali przewiezieni do aresztu i zakładu poprawczego.

info: st. post. Beata Gałka/KMP Koszalin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: