Ambasador Kanady z wizytą w Drawsku Pomorskim

  • KW
  • 2016-07-05 09:00:23
Ambasador Kanady z wizytą w Drawsku Pomorskim
  • Foto: UM Drawsko Pomorskie

Ambasador Kanady Stephen de Boer spotkał się w piątek (1 lipca) z Burmistrzem Drawska Pomorskiego Zbigniewem Ptakiem. Wizyta ambasadora połączona była z obchodami w mieście Dnia Kanady.

Podczas spotkania w drawskim magistracie rozmawiano o możliwościach związanych z inwestycjami przez firmy kanadyjskie na terenie gminy Drawsko Pomorskie.  Poruszono także kwestię współpracy wojska kanadyjskiego z urzędem miejskim w zakresie udziału żołnierzy w uroczystościach państwowych, wydarzeniach oraz imprezach sportowych, odbywających się na terenie miasta. Ambasador de Boer podkreślił, że wielokrotnie otrzymywał komunikaty od dowódców wojsk kanadyjskich, stacjonujących na poligonie drawskim, informujące o doskonałych relacjach z Burmistrzem Ptakiem.

Na zakończenie spotkania w drawskim ratuszu, Burmistrz Zbigniew Ptak przekazał na ręce Ambasadora Stephena de Boer pamiątkowy ryngraf oraz album promocyjny Drawska Pomorskiego. Następnie wszyscy udali się do Parku Chopina, gdzie ambasador obejrzał bazę sportowo-rekreacyjną w tej części miasta. 

info: UM Drawsko Pomorskie

Ambasador Kanady z wizytą w Drawsku Pomorskim

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: