III Polo TV Hit Festiwal Szczecinek 2016 za nami

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-07-02 23:41:31
III Polo TV Hit Festiwal Szczecinek 2016 za nami
  • Foto: TV Gawex

Na to wydarzenie fani muzyki Disco Polo czekali od kilku miesięcy, dziś 2 lipca na scenie koncertowej przy ul. Kołobrzeskiej w Szczecinku dla ponad dziesięciotysięcznej widowni zagrały prawdziwe gwiazdy tej popularnej w Polsce muzyki. Nic dziwnego, że do Szczecinka zjechali fani, nie tylko z regionu, ale z całego kraju, a wszystko po to aby wziąć udział Polo TV Hit Festiwalu, jednej z największych imprez tego typu w Polsce.

Przypomnijmy  Polo TV Hit Festival to wydarzenie, które Telewizja Polo TV organizuje przy współpracy z miastem Szczecinek oraz Samorządową Agencją Promocji i Kultury już po raz trzeci.

Choć aura nie sprzyjała, to sobotnia popołudniowa burza oraz wieczorne przelotne deszcze nie zniechęciły fanów disco polo, którzy na placu koncertowym zaczęli pojawiać się na długo przed oficjalnym rozpoczęciem koncertu. To właśnie dla nich przygotowana była specjalna strefa gastronomiczna i komercyjna, gdzie można było kupić wiele gadgetów związanych z muzyką disco polo i nie tylko. Do ostatniego momentu sprzedawano bilety, jednak część młodzieży postanowiła słuchać koncertu spoza ogrodzenia. Choć do Szczecinka  znów ściągnęły tłumy, to wydaje się, że w tym roku nie padł kolejny rekord frekwencji.   

Punktualnie o godz. 17:00 rozpoczął się koncert transmitowany przez telewizję Polo TV, wzorem lat ubiegłych, także i tym razem odbył się koncert premier. Swoje najnowsze utwory zaprezentowało kilkanaście zespołów. Uczestnicy koncertu oraz widzowie przed telewizorami głosami sms, zdecydowali, że tegoroczną, „Super premierą” został utwór grupy Defis.

Szczecinecka publiczność pożegnała się z ogólnopolską widownią  Polo TV o godz. 21:30, a następnie rozpoczął się  koncert gwiazd muzyki disco polo i dance. Łącznie  na koncercie zagrało blisko 20 wykonawców, którzy zapewnili ponad 8 godzin muzyki.  Na szczecineckiej scenie zagrały: Weekend, After Party, Czadoman, MIG, Basta, D-bomb, Pudzian Band, Long & Junior, After party, Eratox, Mejk, Spontan, Lili, Reflex, Etna, EXelent, Selfie, Extra Mocni, Marek Gwiazdowski, Kordian, Defis, Jagoda, Freaky Boys oraz Camasutra. Tego dnia 15 lecie swojej pracy scenicznej obchodziły dwie gwiazdy disco polo – zespół Weekend i duet Long & Junior.

Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do poniedziałkowego  i wtorkowego wydania wiadomości w TV Gawex.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: