Zatrzymani sprawcy kradzieży rowerów w Koszalinie

  • KW
  • 2016-06-28 12:58:07
Zatrzymani sprawcy kradzieży rowerów w Koszalinie
  • Foto: TV Gawex

Policjanci z Komisariatu II ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z klatek schodowych na terenie miasta Koszalin ukradli jednoślady. Mundurowi odzyskali rowery warte prawie 2 tysiące złotych. Mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W połowie czerwca policjanci z Komisariatu II Policji w Koszalinie przyjęli dwa zawiadomienia o kradzieży jednośladów z klatek schodowych na terenie miasta. W każdym przypadku sprawca wykorzystywał nieobecność domowników i kradł jednoślady, które były zabezpieczone linką. Podjęte przez kryminalnych czynności bezpośrednio po każdej z kradzieży  doprowadziły do szybkiego zatrzymania złodziei.

Funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżami jednośladów mają dwaj mężczyźni w wieku 19 i 34 lat. Sprawcy zostali zatrzymani  i doprowadzeni do policyjnego aresztu. Mężczyźni przyznali się do czynu i już usłyszeli zarzuty kradzieży, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskane przez policjantów jednoślady zostaną zwrócone prawowitym właścicielom.

info: st. post. Beata Gałka/KMP Koszalin

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: