Uroczyste pożegnanie dyrektor MJOO Joanny Powałki

  • KW
  • 2016-06-27 09:18:13
Uroczyste pożegnanie dyrektor MJOO Joanny Powałki
  • Foto: TV Gawex

Podczas poniedziałkowej (27.06) sesji Rady Miasta Szczecinek, Burmistrz Jerzy Hardie-Douglas uroczyście pożegnał, odchodzącą na emeryturę, dyrektor Miejskiej Jednostki Obsługi Oświaty w Szczecinku Joannę Powałkę.

Burmistrz Miasta w swojej laudacji dla dyrektor MJOO przypomniał, że swój urząd w tej jednostce pełniła ona przez dziesięć lat. Kończy się pewna oświatowa epoka naszego miasta. Przez lata dbała Pani o właściwy rozwój naszej oświaty. To dzięki Pani pracy szczecinecka oświata jest pozytywnie postrzegana na tle naszego województwa - powiedział burmistrz i wręczył Joannie Powałce w ramach podziękowania i pożegnania bukiet pięknych kwiatów.

Przypomnijmy, Joanna Powałka swoje stanowisko pełniła będzie do dnia 30 czerwca br. Od 1 lipca jej stanowisko zajmie Tomasz Czuk, dotychczasowy rzecznik prasowy Urzędu Miasta Szczecinek. Tomasz Czuk jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Z urodzenia szczecinecczanin, przez lata sprawował wiele urzędniczych i samorządowych funkcji. Był między innymi nauczycielem mianowanym w ZS Mechanicznych, w latach 1999 - 2002 głównym specjalistą w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Szczecinku. Następnie w latach 2002 - 2006 był dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku, a potem dyrektorem Ośrodka Kultury w Bornem Sulinowie. Tomasz Czuk pracował także jako Manager Kultury w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. W latach  2012 - 2016 pełnił funkcję specjalisty ds. kontaktów z mediami w Urzędzie Miasta w Szczecinku.

Uroczyste pożegnanie dyrektor MJOO Joanny Powałki

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: