EMET wygrywa międzynarodowy turniej!

  • KW
  • 2016-06-27 08:13:21
EMET wygrywa międzynarodowy turniej!
  • Foto: EMET BASKET SZCZECINEK

W dniach 25-26.06.2016 w Hali Sportowej przy ul. Jasnej odbył się Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Szczecinka.

W turnieju udział wzięły 4 zespoły (gospodarze EMET Basket, Holendrzy, Basket Piła, Kadra 2000), które przez dwa dni rywalizowały systemem „każdy z każdym“. Po bardzo ciekawych spotkaniach zwyciężyli gospodarze EMET Basket Szczecinek. Drugie miejsce zajęła drużyna z Piły, trzecie z Holandii.

Drużyna EMETu wystąpiła w składzie: Grondys Maciej (kpt) , Kozłowski Maciej, Każmierski Wojciech, Cieślak Jakub, Rudzki Kacper, Łukaszewicz Paweł, Chmara Michał, Wołyński Szymon, Poddubiecki Dawid. Trenerem drużyny EMET Basket Szczecinek jest Szymon Kiedel. Sędzią głównym Marcin Pieńkowski. Współorganizatorami turnieju byli: Urząd Miasta Szczecinek, OSiR, SAPiK, EMET.

Po zakończonym turnieju wszyscy zawodnicy wspólnie spędzili czas przy grillu i muzyce na terenach rekreacyjnych OSiR. Po południu próbowali swoich sił na Wyciągu do Nart Wodnych. Turniej był bardzo dobrze oceniony przez gości i stał na bardzo wysokim poziomie. Wśród gości występowali zawodnicy powoływani do młodzieżowych kadr narodowych.

Wyniki wszystkich spotkań:

1.      EMET  Basket Szczecinek : Giants Bergen op Zoom (Holandia)  55:40

2.      Basket Piła : Kadra rocznik 2000                69 : 46

3.      Giants Bergen op Zoom : Basket Piła          47 : 64

4.      EMET Basket Szczecinek  : Kadra 2000     75 : 45

5.      EMET Basket Szczecinek : Basket Piła       60 :50

6.    Giants Bergen op Zoom : Kadra 2000        92 :46


info: Trener koordynator EMET Basket Szczecinek, Szymon Kiedel  

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: