Rok szkolny 2015/2016 w powiecie szczecineckim uroczyście zakończony

  • KW
  • 2016-06-24 12:23:19
Materiał wideo:

Ostatni piątek czerwca zwykle jest dniem, podczas którego odbywa się uroczyste zakończenie roku szkolnego wszystkich szkół, a także oficjalna, powiatowa uroczystość. Właśnie dzisiaj (24.06) uczniowie oficjalnie podsumowali kolejne dziesięć miesięcy zmagań, biorąc udział w akademiach szkolnych i odbierając świadectwa promujące ich do wyżej klasy. Teraz wszystkich czekają dwa miesiące zasłużonych wakacji, by we wrześniu znów zająć tym, co najważniejsze, czyli nauką.

Zakończenie roku szkolnego to zawsze ten magiczny dzień, który kończy ciężkie zmagania w szkole, a rozpoczyna dwa miesiące wakacji. Uroczyste zakończenia odbyły się we wszystkich szczecineckich szkołach. Uczniowie najpierw przygotowali występy artystyczne, a później odebrali wyróżnienia i nagrody, by kolejno udać się na upragniony odpoczynek. Dla dzieci wakacje to oczywiście najpiękniejszy, letni okres, kiedy nie muszą się niczym przejmować. Przez ten czas zarówno dzieci, jak i nauczyciele mogą naładować akumulatory, by po dwóch miesiącach wrócić do szkoły z nową energią.

Dzisiaj, oprócz uroczystości w szkołach, odbyło się także Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego, które miało miejsce w kinie Wolność. Punktualnie o godzinie 11:00 rozpoczęła się uroczystość, w której udział wzięli wszyscy dyrektorzy szczecineckich i okolicznych szkół oraz uczniowie i rodzice, a także goście m.in. Burmistrz Miasta Szczecinek Jerzy Hardie-Douglas, Poseł na Sejm RP Małgorzata Golińska, a także Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis, którzy wspólnie gratulowali uczniom i nauczycielom rewelacyjnego pod względem wyników, roku szkolnego. W tym roku gospodarzem uroczystości była Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczecinku.

Powiatowa uroczystość była znakomitą okazją do zaprezentowania występów artystycznych, a także wręczenia nagród najlepszym uczniom i uczennicom ze szkół powiatowych, a także nauczycielom.

Obszerna relacja z powiatowego zakończenia roku już dzisiaj (24.06) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

k.k 2016-06-24 17:34

wartość bonu wynosi 1200,00zł.

beti 2016-06-24 17:38

Wystąpił błąd ponieważ wartość bonu to 1200,00 zł.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: