MKS GRYF Szczecinek zakończył sezon klubowy na Mysiej Wyspie

  • KW
  • 2016-06-21 09:23:06
MKS GRYF Szczecinek zakończył sezon klubowy na Mysiej Wyspie
  • Foto: MKS GRYF SZCZECINEK

W minioną niedzielę, 19 czerwca, MKS GRYF Szczecinek po raz kolejny zakończył sezon klubowy imprezą zorganizowaną na Mysiej Wyspie. Wzorem lat ubiegłych na plażowym piasku rozegrane zostały mini-turnieje, w których udział wzięli wszyscy zawodnicy Klubu, ale także – po raz pierwszy – rodzice. Taka formuła okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ rodzice włączeni w zabawę, wykazali się ogromnym zaangażowaniem , próbując dorównać umiejętnościami własnym „pociechom”. W przerwach między meczami zawodnicy piekli kiełbaski nad ogniskiem i raczyli się lodami.

Jednak nie tylko mecze były atrakcją dnia. Dzięki grupie ratowników WOPR i Straży Miejskiej dzieci mogły sprawdzić, jak negatywnie na organizm wpływa alkohol i zażywanie narkotyków – „slalomy” w specjalnych okularach okazały się dość ciężką próbą. W czasie imprezy można było również wziąć udział w pokazie udzielania pierwszej pomocy, obejrzeć akcję ratunkową, podczas której udzielono pomocy tonącemu człowiekowi, a dodatkową atrakcją była możliwość popływania motorówką ratowników.

Po zakończonych meczach odbyło się oficjalne zamknięcie sezonu – wszyscy zawodnicy klubu otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki, a specjalne nagrody rzeczowe  otrzymali chłopcy, którzy w dniach 7-10 lipca będą reprezentować nasze województwo w Ogólnopolskim Finale KINDER + SPORT w Częstochowie – „trójka” w składzie: Ziemowit Stach, Gabriel Łosiewicz, Miłosz Sobolewski i Michał Bielas oraz „dwójka” czyli Jakub Dziurdź, Cyprian Olejarczyk i Jakub Woźniak.

Ufundowanie nagród i upominków było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Szczecinku, któremu serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również licznie przybyłym zawodnikom, rodzicom i pozostałym członkom klubu za naprawdę świetną zabawę, życząc udanych wakacji, a chłopcom, których czeka jeszcze Turniej w Częstochowie powodzenia, walki i satysfakcjonujących wyników. Obyśmy za rok mogli równie udanie i licznie żegnać kolejny sezon -  dziękują członkowie MKS GRYF Szczecinek.

MKS GRYF Szczecinek zakończył sezon klubowy na Mysiej Wyspie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: