Balon Angry Birds będzie latał nad Szczecinkiem

  • KW
  • 2016-06-20 13:24:57
Balon Angry Birds będzie latał nad Szczecinkiem
  • Foto: www.balonywszczecinku.pl

Tylko 11 dni pozostało do rozpoczęcia VII Międzynarodowego Festiwalu Balonowego w Szczecinku. Do naszego miasta dokładnie 1 lipca przybędzie około 50 załóg balonowych. Wśród nich znajdzie się pilot z nietypowym balonem, który stworzony został specjalnie na promocję filmu animowanego wyprodukowanego na podstawie gry Angry Birds.

Jak podają organizatorzy festiwalu w Szczecinku balon Angry Bird uczestniczy właśnie w akcji promocyjnej w największych miastach w Polsce. Po tym projekcie balon Angry Bird zostanie w Polsce, aby móc wziąć udział w Festiwalu Balonowym w Szczecinku.

Jest to jedyny na świecie balon w tym kształcie - uszyty z myślą o promocji filmu. Zabiegają o niego organizatorzy wszystkich festiwali balonowych na świecie. Jest szczególnie lubiany przez dzieci. Pilotowany przez amerykańskich pilotów, w Szczecinku latał nim będzie Shane Robinson, który zapowiedział swój przyjazd początkowo z tradycyjnym balonem. Jednak, gdy zaproponowano mu pilotowanie Angry Bird, szybko zmienił zdanie.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: