UKS Gwda Wielka na fali sukcesów

• 2016-06-20 08:53:35

W dniu 18 czerwca w Lubniewicach został rozegrany ostatni, przedwakacyjny ogólnopolski turniej badmintona. UKS Gwda Wielka reprezentowała 12-osobowa ekipa składająca się z 11 juniorów i 1 seniora.

Po stoczeniu wielu zaciętych pojedynków nasi reprezentanci zdobyli następujące miejsca:
Kategoria U 15 dziewcząt miejsce II zdobyła Paulina Szczepańska, a Monika Kozioł była III, w tej samej kategorii wiekowej chłopców I miejsce zdobył Karol Jasionas, a II był Łukasz Jasionas.
Kategorii gra mieszana nasz junior Piotr Kozioł startując w parze z zawodniczką z Głogowa zdobył I miejsce.
Kategoria gra podwójna mężczyzn „open” nasza para Dariusz Schmidt i Piotr Kozioł zdobyła III miejsce.
Kategoria gra pojedyncza mężczyzn „open” I miejsce zdobył Dariusz Schmidt, a III był Piotr Kozioł
W sumie nasi zawodnicy zdobyli 3 pierwsze, 2 drugie i 4 trzecie miejsca swoją wysoką formę potwierdzili Dariusz Schmidt i Piotr Kozioł nasz junior, który pokazał dużą wolę walki, stawiając czoła wielu wytrawnym seniorom.

info: UKS Gwda Wielka