Emocjonujące rozgrywki ''Akademia Cup 2005''

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-06-11 22:42:55
Emocjonujące rozgrywki ''Akademia Cup 2005''
  • Foto: TV Gawex

W sobotę 11 czerwca od 10:00 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego rywalizowali zawodnicy z rocznika 2005 w bardzo silnie obsadzonym turnieju „Akademia Cup 2005”.

Choć rozgrywki ligowe powoli dobiegają końca, nie znaczy to, że kończą się piłkarskie emocje. Do Szczecinka  na ten turniej przyjechali między innymi: Pogoń Szczecin, Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk, Bałtyk Koszalin, SP Orzeł 2010 Wałcz, Drawa Drawsko Pomorskie i inni. W sumie na murawie rywalizowało aż dwanaście drużyn podzielonych na trzy grupy. Sportową rywalizację zaplanowano na około sześć godzin – wszyscy uczestnicy zagrali po siedem spotkań, każde składające się z dwóch połów i trwające 16 minut. Akademia Piłkarska Szczecinek wystawiła dwie drużyny prowadzone przez Michała Ponichterę i Bartosza Gersztyna.

Akademia zaprezentowała się z dobrej strony, choć w meczu z Pogonią Szczecin pojawił się zbyt wielki respekt przed nazwą rywala i skończyło się wysoką porażką. Portowcy zresztą rządzili i dzielili, w całym turnieju strzelając 48 goli, a tracąc tylko 9. Z ich szeregów wytypowany został najlepszy zawodnik – Jakub Szelak. Najlepszym bramkarzem wybrano Wiktora Kowalskiego z Chojniczanki.

 Jak powiedział Szymon Bibik prezes AP Szczecinek - dziękujemy za pomoc w organizacji rodzicom, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz Starostwu Powiatowemu. Najważniejszą nagrodą była pozytywna opinia naszych gości, którzy jednogłośnie zapewnili, że do Szczecinka na podobne turnieje chętnie powrócą.

 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

rodzic 2016-06-13 11:02

a co powiedzą trenerzy o akcji z niedzieli kiedy to DOROSLI zafundowali dzieciom lekcję niekompetencji, przez kilka niedziel AP Szczecinek organizowała wyjazd na turniej deichmana . Dzieciaki w niedzielę wstawały o godzinie 6 rano żeby wyjechać na mecze a kiedy miały być Finały zapomnieli zarezerwować autobus i mecze zostały oddane walkowerem !!!!! WSTYD - czy tak maja wyglądąc PRODUKTY Szczecinka GRATULUJE PROFESJONALIZMU - dzieciaki dostały nauczkę jak się dba o ich edukację

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: