Kolorowy Dzień Dziecka w Białym Borze

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-06-10 15:47:09
Kolorowy Dzień Dziecka w Białym Borze
  • Foto: BCKiR

W tym roku Dzień Dziecka w Białym Borze obchodzona na wesoło i bardzo kolorowo. Imprezę swoim występem rozpoczęli uczestnicy warsztatów uczęszczający na zajęcia muzyczne w Domu Kultury. Były tańce, strzelanie z łuku i wiele ciekawych konkursów. Wszystkich oczarowały wielkie bańki mydlane.

Na gitarze zagrały: Angelika Greco – „Love me tender” I Monika Nowak – “Bella”. Na keyboardzie swoje umiejętności zaprezentowali: Karolina Michalik „Serduszko puka” oraz „O sole, mio”, a także 7-letni Stasiu Drzewoszewski: „Rock and roll” oraz „Konik na biegunach”.

Po występach muzycznych na scenie zatańczyły dzieci z Przedszkola Miejskiego w Białym Borze. Dwie grupy maluchów z opiekunami: panią Magdaleną Żuchlińską oraz Magdaleną Mazur zaprezentowały wspaniałe tańce dziecięce.

Impreza, podczas której każdy mógł znaleźć coś dla siebie, była niezwykle udana! Można było pomalować sobie twarze w ulubione postacie z bajek, postrzelać z łuku, puszczać wielkie bańki mydlane, zrobić zdjęcie ze szczudlarzem oraz wziąć udział w wielu konkursach nagradzanych atrakcyjnymi upominkami. Największą atrakcją okazały się kule „CrazyBall”, które przyciągały największe kolejki J Całą imprezę poprowadziła firma SVAGO z Koszalina, która dostarczyła wielu wrażeń poprzez organizowane konkursy, zabawy i animacje taneczne!

Dziękujemy sponsorom Sklepowi Wielobranżowemu „Kuba” Monika Stepek oraz Firmie handlowo – usługowej Andrzej Rynkowski za przekazanie atrakcyjnych nagród.

Info: K. Borowicz, BCKiR.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: