W przedszkolu ''Bajka'' rodzice zagrali dla swoich dzieci

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-06-10 13:49:39
W przedszkolu ''Bajka'' rodzice zagrali dla swoich dzieci
  • Foto: TV Gawex

We wtorek 4 czerwca w przedszkolu bajka odbyło się bardzo ciekawe przedsięwzięcie. Z okazji dnia dziecka nie dzieci, jak to zwykle bywa, a właśnie rodzice przygotowali spektakl teatralny dla swoich pociech. Przedstawienie pod tytułem "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" było bardzo miłą i wzruszającą niespodzianką dla najmłodszych.

Rodzice trenowali i szlifowali  swoje role przez kilka kolejnych spotkań, a we wtorek 04.06  zaprezentowali efekty swoich przygotowań podczas występu na  jednej z sal przedszkola "Bajka". Zwykle podczas takich przedstawień ciężko skupić pełną uwagę dzieci. Maluchy są bowiem często niespokojne czy rozproszone. Ale obecność rodziców na scenie,  zupełnie zaskoczyła  a następnie pochłonęła dzieci. Wszystkie maluchy w maksymalnym skupieniu i z zainteresowaniem oglądali spektakl. Rodzice, którzy przecież jako pierwsi czytają  swoim dzieciom bajki, i uczą je o otaczającym je świecie, także i w to przedsięwzięcie zaangażowali się w 100 procentach.

Cała inicjatywa  okazała się być dużym sukcesem. Z jednej strony rodzice byli bardzo zadowoleni, że mogli sprawić taką niespodzianke swoim maluchom,  a z drugiej strony dzieci były przeszczęśliwe, że to właśnie najbliższe im osoby występowały specjalnie dla nich  w przedstawieniu teatralnym. Patrząc na to, jak pozytywne było to wydarzenie, na pewwno nie będzie to ostatnie tego typu przedsięwzięcie.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: