Piknik rodzinny w Przedszkolu Nutka

  • KW
  • 2016-06-02 12:34:40
Materiał wideo:

Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka w jednym, czyli barwny piknik przygotowany przez dzieci i opiekunów z przedszkola "Nutka". Impreza odbyła się 1 czerwca na placu zabaw przed siedzibą placówki. Były śpiewy, tańce, zabawy oraz słodki poczęstunek, a wszystko po to, aby dzieci wraz z rodzicami mogły spędzić wspólnie czas.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 13:00 przy słonecznej pogodzie na terenach Przedszkola Nutka w Szczecinku. Dzieci na samym początku przywitały swoich rodziców pięknie przygotowanymi i odśpiewanymi piosenkami. Prawdziwym punktem kulminacyjnym imprezy były zabawy pod okiem animatora zabawy, który przy głośnej muzyce zagrzewał do zabawy dzieci, a także ich rodziców.

Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała - większość z nich znalazła czas, aby mimo takiej pory dnia wyrwać się z pracy i spędzić czas ze swoimi pociechami. Im także udzielił się wesoły klimat rodzinnego pikniku i chętnie włączyli się w zabawę. 

Rodzinny piknik trwał kilka godzin. Gdy wszyscy już byli zmęczeni tańcami i głośnymi zabawami, mogli usiąść i skorzystać z poczęstunku, który przygotowali rodzice. Cala impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców i nikt nie wyszedł z niej niezadowolony. 

Relacja z wydarzenia dostępna jest w serwisie informacyjnym Echa Dnia z dnia 1 czerwca.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: