Został Burmistrzem Białego Boru na jeden dzień

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-06-02 12:19:45
Został Burmistrzem Białego Boru na jeden dzień
  • Foto: UM: Biały Bór

Pan Michał Czarnecki został Burmistrzem Białego Boru na jeden dzień

1 czerwca br. nastąpiła zmiana władzy na fotelu Burmistrza Białego Boru. W wyniku zwycięstwa w licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Fotel Burmistrza na 1 Dzień" objął Pan Michał Czerniecki, mieszkaniec Białego Boru.

Nowy burmistrz o godzinie 9.00 odebrał i podpisał akt przekazania jednodniowej symbolicznej władzy i rozpoczął swój dzień od porannej odprawy z władzami urzędu oraz załatwienia spraw, z którymi burmistrz boryka się na co dzień. Następnie (w towarzystwie na krótko „zdetronizowanego” burmistrza) zwycięzca licytacji przystąpił do zwiedzania Urzędu Miejskiego i poznawaniu pracy urzędników. Kolejnym punktem programu była wizyta w Szkole Podstawowej w Drzonowie oraz Przedszkolu Miejskim w Białym Borze - przy okazji Dnia Dziecka.  

Na koniec urzędowania odbyła się krótka konferencja prasowa z udziałem lokalnych mediów, podczas której Pan Michał podzielił się wrażeniami z tego  jednego dnia sprawowania władzy.

 Info: UM Biały Bór

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Ciekawski 2016-06-02 12:47

Proponuję, żeby w Szczecinku też zorganizować taką akcję. Niech na jeden dzień burmistrzem miasta zostanie radny Pawłowicz.... byłoby wesoło

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: