Dzień Dziecka w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury

  • KW
  • 2016-06-02 11:50:47
Dzień Dziecka w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury
  • Foto: TV Gawex

Śpiewy, tańce i inne występy artystyczne można było zobaczyć podczas wczorajszego (01.06) Dnia Dziecka, który odbył się w siedzibie Samorządowej Agencji Promocji i Kultury przy ulicy Kilińskiego. Swoje umiejętności przed rodzicami prezentowały dzieci z poszczególnych sekcji SAPiKu.

Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16. Na wydarzenie zaproszone zostały dzieci z poszczególnych sekcji działających w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, a także ich rodzice. Najpierw, na placu przed budynkiem SAPiKu, dzieci mogły poskakać na trampolinie, puszczać bańki mydlane i bawić się, a następnie wzięły udział w konkursach, występach artystycznych oraz w poczęstunku. Podczas występów poszczególne grupy zaprezentowały to, czego uczą się tam na co dzień.. Dzieci w różnym wieku tańczyły i śpiewały. Bardzo ciekawym i wzbudzającym zainteresowanie przybyłych był występ grupy, która łączy taniec z baletem. Młode dziewczynki w piękny i lekki sposób pokazały ideę tego rodzaju sztuki. Występy młodych tancerek baletowych bardzo spodobały się zarówno innym dzieciom, jak i przybyłym rodzicom. W zasadzie można powiedzieć, że każda grupa zaprezentowała wysoki poziom w dziedzinie, w której się szkoli.

W tym dniu również cały budynek przy ulicy Kilińskiego był do dyspozycji dzieci oraz ich rodziców. Można było odwiedzić poszczególne pracownie, zobaczyć jak pracuje się w różnych sekcjach. Cała impreza trwała przez kilka godzin i przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. 

Relacja z wydarzenia już dzisiaj (02.06) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Monika 2016-06-09 17:12

Wspominam swoje dzieciństwo kiedy dzieciom wystarczał trzepak, piaskownica i własna fantazja. A teraz atrakcja goni atrakcję. Ciekawe czy te dzeci to docenią

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: