Piąty Marsz Świdwińskich Amazonek

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-06-01 15:02:27
Piąty Marsz Świdwińskich Amazonek
  • Foto: Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka”

W sobotę 28.05.16 odbył się V Marsz Nordic Wiking zorganizowany przez Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka” w ramach zadania publicznego z Urzędem Miasta Świdwin pt..Razem pokonamy niepełnosprawność”

Marsze organizowane przez Amazonki stały się już tradycją i odbywają  się co roku w  ostatnią sobotę  maja. W marszu wzięły udział amazonki z innych miast; Białogardu, Kołobrzegu, Koszalina, Szczecina oraz inne osoby chętne  z terenu Naszego miasta. Pod kierunkiem P.Małgorzaty Miękczyńskiej, instruktorki nordic walking grupa  po krótkim instruktażu i rozgrzewce wyruszyła w trasę. Mieliśmy zaszczyt również gościć Pana Tomasza Sobieraja radnego Starostwa Powiatowego, który życzył wszystkim uczestnikom udanego Marszu. 

Przepiękna pogoda i dobre humory towarzyszyły uczestnikom marszu. Trasa wynosiła 7 km  i  kończyła się na Bukowcu. Tam wszyscy zjedli gorący posiłek w restauracji  Ośrodka Wypoczynkowo – Rekreacyjnego. Pomimo zmęczenia nikomu nie zabrakło zapału do dalszej integracji. Świdwińskie Amazonki dziękują wszystkim przyjezdnym koleżankom i zaproszonym gościom za aktywny udział. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do Pana Wójta Gminy Świdwin, oraz  Pani Renaty Kostrzewskiej właścicielki  Ośrodka Wypoczynkowo –Rekreacyjnego za wsparcie w organizacji Marszu. Dziękujemy również za udział w Marszu  pani Beacie Ociepie radnej miasta.

 Info: Świdwińskie Stowarzyszenie ,,Amazonka”

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: