Czaplinecki koncert z okazji Dnia Matki

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-05-30 12:14:55
Czaplinecki koncert z okazji Dnia Matki
  • Foto: Czaplinecki Ośrodek Kultury

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska".J. I. Kraszewski. Ten cytat stał się motywem przewodnim koncertu, który miał miejsce w Czaplineckim Ośrodku Kultury, który postanowił uczcić Dzień Matki uroczystym koncertem.

25 maja na scenie Czaplineckiego Ośrodka Kultury, pojawiło się wielu młodych, zdolnych artystów, aby podziękować wszystkim mamom za ich obecność w życiu każdego z nas.
W roli konferansjerek zadebiutowały: Nadia Miazga oraz Maja Waszajło, które barwne dialogi oraz wiersze przeplatały z wykonaniem wzruszających piosenek.
Podczas koncertu można było również usłyszeć piosenki i wiersze w wykonaniu Niny Meszki, Wiktorii Kolkowskiej, Olgi Zając, Oliwii Małys. Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich słuchaczy było wykonanie utworu „Dla Elizy” Ludwika van Beethovena, którego podjął się utalentowany gitarzysta- Tomasz Borkowski.

Nie tylko młodzi artyści pojawili się na czaplineckiej scenie, aby uczcić ten wyjątkowy dzień. Piękne pieśni o mamie zaśpiewał zespół „Marianki”, miłą niespodzianką był również instrumentalno-wokalny duet w wykonaniu pana Bartka Michalczyka oraz Dyrektora Czaplineckiego Ośrodka Kultury Marcina Naruszewicza, którzy wspólnie zaprezentowali utwór Louisa Armstronga- „What A Wonderful World”.

Czaplinecki Ośrodek Kultury pragnie podziękować panu Bartkowi Michalczykowi oraz jego podopiecznym za przygotowanie koncertu. Wszystkim artystom- zarówno tym młodszym, jak i starszym za wykonanie pięknych utworów. A na koniec sami składamy wszystkim czaplineckim mamom najserdeczniejsze życzenia Niech się spełnią Wasze marzenia!

Czaplinecki koncert z okazji Dnia Matki

Komentarze (1)

mama 2016-05-31 09:46

Dziękuję za piękny koncert

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: