Przegrana MKP 2:0 w finale ZZPN Pucharu Polski

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-05-25 21:26:51
Przegrana MKP 2:0 w finale ZZPN Pucharu Polski
  • Foto: TV Gawex

Dziś o godz 18:00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku rozegrany został finałowy mecz Pucharu Polski ZZPN, w którym miejscowy Miejski Klub Piłkarski zagrał z trzecioligowym Świtem Skolwin. Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku pojawili się piłkarze, kibice obu klubów, a także przedstawiciele Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, włodarze miasta i prezesi klubów sportowych.

Drużyny zagrały równy mecz bez wielu sytuacji bramkowych w pierwszej połowie. Widzowie przez 90 minut mogli zobaczyć dużo gry siłowej i długich podań w pole karne. MKP grało raczej defensywnie szukając okazji do kontrataku. Niestety stracona bramka  MKP w pierwszej połowie (16 minuta) spowodowała, że drużyna ze Skolwina także postawiła na grę defensywną.  MKP nie mogło więc realizować swojego planu gry z kontrataku.

W drugiej połowie MKP zagrało nieco bardziej ofensywnie, co skończyło się drugą straconą bramką w doliczonym czasie.  W drugiej połowie, ku zadowoleniu kibiców, MKP Szczecinek stworzyło kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, niestety zabrakło precyzyjnego wykończenia akcji. Zwycięzcy zostali nagrodzeni czekiem na 30 tys zł i złotym pucharem. Nasi zawodnicy otrzymali zaś 10 tys nagrody i srebrny medal

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: