Wystawa zabytkowych aut ponownie w Szczecinku

  • KW
  • 2016-05-21 16:18:23
Wystawa zabytkowych aut ponownie w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Była to nie lada gratka dla miłośników starych pojazdów. W sobotę, 21 maja na terenie Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Koszalińskiej (dawny ''mechanik'') odbyła się wystawa oldtimerów. Każdy, kto przybył na wystawę mógł przyjrzeć się okazom, które tworzą historię motoryzacji. Wystawa połączona została z dniami otwartymi szkoły.

Każda szkoła w okresie wiosennym prześciga się w pomysłach, jak przyciągnąć i zachęcić do skorzystania z ofert edukacyjnych gimnazjalistów, którzy właśnie w tym okresie wybierają placówkę, gdzie będą kontynuować swoją naukę. Pomysłem szczecineckiego Zespołu Szkół Technicznych była wystawa starych pojazdów. To już piąta tego typu impreza, którą organizuje szkoła przy ulicy Koszalińskiej. Każdego roku cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno gimnazjalistów, jak i mieszkańców naszego miasta. Widać to było również po dzisiejszej frekwencji na jedynym w Szczecinku takim wydarzeniu. Można było podziwiać i dotknąć okazy kolekcjonerskie znane z naszych ulic, a także auta premierowe. Były samochody, motocykle i perełka uczniów, czyli Ursus C45 

Zwiedzający mogli oprócz samochodów obejrzeć także budynki warsztatowe i szkolne Zespołu Szkół Technicznych oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, poczęstunku oraz pogody, która dopisała znakomicie. 

Relacja z wydarzenia w najbliższy poniedziałek (23.05) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: