Gimnazjum nr 1 zwycięzcą w konkursie ''Żyj smacznie i zdrowo''. Będą gotować z youtuberem

  • KW
  • 2016-05-21 09:47:04
Gimnazjum nr 1 zwycięzcą w konkursie ''Żyj smacznie i zdrowo''. Będą gotować z youtuberem
  • Foto: Gala ''Żyj smacznie i zdrowo'' w Gimnazjum nr 1

Szczecineckie Gimnazjum nr 1 w bieżącym roku szkolnym brało udział w konkursie ''Żyj smacznie i zdrowo'' organizowanym przez firmę Winiary. Po kilkumiesięcznych staraniach gimnazjalistom ze Szczecinka udało się zwyciężyć. Teraz czeka ich wizyta i wspólne gotowanie z polskim youtuberem Blow.

''Żyj smacznie i zdrowo'' to program edukacyjny o tematyce zdrowego odżywania, dedykowany dla uczniów. Szkoły, które biorą udział w projekcie musiały między innymi zorganizować lekcję na podstawie otrzymanych materiałów edukacyjnych, a także zorganizować wydarzenie społeczne, które zaangażuje jak najwięcej uczniów danej szkoły. Wydarzenie musiało zostac udokumentowane poprzez fotografie lub film wideo. 

 Udział w takim projekcie wzięło Gimnazjum nr 1 w Szczecinku, o czym wielokrotnie Państwa informowaliśmy. Wspólne zmagania uczniów i zaangażowanie doprowadziły do zwycięstwa i otrzymania nagrody, którą są wspólne warsztaty w ich szkole z polskim youtuberem Blow. Dodatkowo szkoła otrzyma zestaw sprzętu kuchennego. Wielkie gotowanie odbędzie się w najbliższy wtorek 24 maja o godzinie 9:30. Już dziś zapraszamy Państwa na relację z tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: