Strefa Aktywnego Wypoczynku - oficjalne otwarcie 4 czerwca!

  • KW
  • 2016-05-20 13:23:29
Strefa Aktywnego Wypoczynku - oficjalne otwarcie 4 czerwca!
  • Foto: TV Gawex

31 maja 2016 roku mija termin zakończenia prac przy Strefie Aktywnego Wypoczynku na Osiedlu Kopernika. Aktualnie prowadzone są prace przy budowie wiat drewnianych, posiana została także trawa oraz zamontowano pływające pomosty. Wielkie otwarcie strefy planowane jest na 4 czerwca br.

Przypomnijmy, cała inwestycja rozpoczęła się w sierpniu 2015 roku. Przetarg na realizację Strefy Aktywnego Wypoczynku wygrała jedna ze szczecineckich firm. Aktualnie na miejscu odbywają się już ostatnie prace. W minionym tygodniu między innymi zwodowano pomosty (pisaliśmy o tym tutaj: Strefa Aktywnego Wypoczynku ma już pływające pomosty), wykładana jest także masa bitumiczna dla rolkarzy. Niebawem zarybiony zostanie również staw. Jeszcze w tym roku usytuowane zostaną w wyznaczonych miejscach place do zabaw i street workout. Jest to wynikiem tego, że wyłączyliśmy te elementy z przetargu, gdyż uważamy, że korzystniejsze ceny uzyskujemy w osobnych przetargach - mówi Daniel Rak, wiceburmistrz miasta.

Jak zaznacza Daniel Rak, cała inwestycja na pewno poprawi układ komunikacyjny osiedla z targowiskiem i obiektami zlokalizowanymi przy ulicy Cieślaka. Temat wydawał się trudny, przez kilka lat zastanawialiśmy się jak wybrnąć z tej sytuacji. Mam jednak nadzieję, że się udało i że inwestycja znajdzie uznanie w oczach mieszkańców naszego miasta - podsumowuje wiceburmistrz i zaprasza serdecznie na wielkie otwarcie Strefy Aktywnego Wypoczynku 4 czerwca br. 

Strefa Aktywnego Wypoczynku - oficjalne otwarcie 4 czerwca!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: