Indywidualne sukcesy koszykarzy EMET BASKET

• 2016-05-20 09:29:06

Kolejny powód do radości ma drużyna koszykarska EMET BASKET Szczecinek. Dwóch koszykarzy odniosło indywidualne sukcesy - uzyskali onie wysokie miejsca w kategorii "król strzelców''.

W zakończonym sezonie kadetów, zawodnik EMET BASKET Cezary Giłka (nr 10 na zdjęciu) został najlepszym strzelcem ligi! Koszykarz zdobył pierwsze miejsce z sumą 363 punktów, co dało średnio 24,20 pkt na mecz. W klasyfikacji rzucających za 3 pkt. Czarek też był najlepszy. Równie wysokie, 6 miejsce (na 128 zawodników) zajął Jakub Romanów (nr 21 na zdjęciu) ze średnią 17,27 pkt na mecz.

Jest to wynik bardzo ciężkiej pracy na treningach tych młodych zawodników. Te sukcesy pozwalają bardzo optymistycznie patrzeć w przyszłe starty - zaznacza trener koordynator UKS Basket Szczecinek, Szymon Kiedel.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!