Kolejna edycja smoczych regat przed nami!

  • KW
  • 2016-05-20 09:12:10
Kolejna edycja smoczych regat przed nami!
  • Foto: TV Gawex

Na jeziorze Trzesiecko już niedługo znowu będziemy mogli usłyszeć donośny dźwięk bębnów smoczych łodzi. W czerwcu, w Szczecinku odbędzie kolejna edycja Regat Smoczych Łodzi o Puchar i Tytuł Drużyny Roku SMOKI 2016. Z roku na rok do rywalizacji przystępuje coraz więcej drużyn. Miejmy nadzieję, że i ten rok nie będzie wyjątkiem - Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zawodach.

Zawody zostaną rozegrane w systemie pucharowym, pod czujnym okiem sędziów Polskiej Federacji Łodzi Smoczych, która objęła szczecineckie regaty patronatem honorowym. Smocze łodzie mieszczą 22 członków załogi, którzy przez ścisłą współpracę, zgranie oraz dzięki wypracowanej technice podczas treningów mogą zwyciężyć i dotrzeć jako pierwsi do mety. Regaty Smoczych Łodzi o Puchar i Tytuł Drużyny Roku SMOKI 2016 to nie tylko zawody, choć duch rywalizacji udziela się wszystkim. Miejsce imprezy – Mysia Wyspa oraz pozytywny klimat sprzyjają rodzinnemu charakterowi spędzenia czasu oraz integracji.

Organizator wydarzenia, czyli Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna informuje, że zapisów drużyny mogą dokonać drogą mailową na adres sekretariat@szlot.pl lub bezpośrednio w biurze SzLOT przy ul. Wyszyńskiego 73 w Szczecinku.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: