Spotkanie seniorów u diabetyków

  • KW
  • 2016-05-19 10:53:47
Spotkanie seniorów u diabetyków
  • Foto: TV Gawex

Seniorzy na każdym kroku udowadniają, że mimo wieku są wciąż pełni życia. Tak też było podczas wczorajszego (18.05) spotkania seniorów, które zostało zorganizowane przez Powiatowy Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Szczecinku. W siedzibie stowarzyszenia zebrało się kilkadziesiąt osób, które spędziły ze sobą bardzo miłe popołudnie.

Coroczny Dzień Seniora rozpoczął się o godzinie 15:00 w siedzibie Stowarzyszenia Diabetyków przy ulicy 9-go Maja. Spotkanie miało na celu przede wszystkim integrację starszych ludzi, którzy często bywają samotni. Była to także świetna okazja, aby chwilowo odciąć się od problemów dnia codziennego i po prostu dobrze się bawić. Na przybyłych gości czekał oczywiście poczęstunek w postaci własnoręcznie przygotowanych ciast, a także różne słodkości i napoje. Oprócz seniorów, na spotkaniu pojawiło się kilku zaproszonych gości, między innymi Panie z Ligi Kobiet Polskich czy reprezentująca Radę Miasta Szczecinek Małgorzata Bała.

Podczas środowego święta przedstawiciele stowarzyszenia wręczyli przybyłym gościom drobne upominki oraz podziękowania za czynny udział w organizowanych przez nich wydarzeniach. Jak można było zauważyć, pomimo problemów ze zdrowiem, seniorzy starają się żyć z całych sił i korzystać z każdej chwili, która im jeszcze pozostała. Dlatego nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkim seniorom wszystkiego dobrego. 

Relacja z wydarzenia już dzisiaj (19.05) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: