Zawody spinningowe drużynowe z łodzi

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-05-18 11:57:25
Zawody spinningowe  drużynowe z łodzi
  • Foto: Tomasz Łajczak

W niedzielę 15 maja odbyły się drużynowe spinningowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Złocieńca. Zawody rozpoczęły się przywitaniem uczestników i krótką odprawa techniczną. O godzinie 7: 30 szesnaście drużyn ruszyło do boju, czas wędkowania 5 godzin.

Choć maj mamy burzowy to pogoda sprzyjała zawodnikom, z wody dochodziły wiadomości o złowionych rybach, a w szczególności o dużym szczupaku złowionym przez kol. Mieczysława Seidla.  Łącznie zawodnicy zgłosili sędziom 11 szczupaków i 6 okoni. Największy szczupak kol. Mietka miał 68 cm a okoń złowiony przez kol. Mieczysława Sobczaka 35 cm. Jak widać po wynikach Mietki to dobrzy wędkarze. Najlepszym wynikiem zawodów okazał się Bogumił Nowakowski, który złowił dwa szczupaki. Dziesięć drużyn zapunktowało. a oto wyniki  zmagań:

I miejsce : Bogumił Nowakowski, Sebastian Grzelak 1750 pkt

II miejsce : Krzysztof Tynny, Robert Nicia 1500 pkt

III miejsce : Mieczysław Seidel, Adam Wysokiński 1450 pkt

IV miejsce : Mirosław i Maciej Książek 1050 pkt

Na zwycięzców zawodów czekały puchary i nagrody rzeczowe, które zawodnikom wręczył w imieniu Burmistrza Złocieńca - Krzysztofa Zacharzewskiego, prezes koła Tomasz Łajczak. Nagrodzeni zostali również pogromca największego szczupaka. kol. Mieczysław Seidel oraz najmłodszy zawodnik, który złowił szczupaka 61 cm, 12-letni Maciej Książek.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach i zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez nasz koło.

Kolejne zawody już 12 czerwca na jeziorze Lubie. Organizatorzy Zapraszają!

Fundatorami nagród byli: Burmistrz Złocieńca - Krzysztof Zacharzewski oraz Koło PZW KARP Złocieniec

Info: Tomasz Łajczak

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: