Eliminacje regionalne do XXI Konkursu Piosenki ''Wygraj Sukces''

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-05-18 11:41:54
Eliminacje regionalne do XXI Konkursu Piosenki ''Wygraj Sukces''
  • Foto: UM Złocieniec

14 maja 2016 r. w Czaplinku odbyły się kwalifikacje regionalne XXI Konkursu Piosenki ''Wygraj Sukces''. Był to II etap jednego z najbardziej prestiżowych konkursów wokalnych w kraju, od lat przyciągający najlepiej śpiewające dzieci i młodzież z całej Polski. W eliminacjach wstępnych wzięło udział ponad 2 tys. uczestników. W tym roku nominację do finału, który odbędzie się w Tarnobrzegu, otrzymała mieszkanka Złocieńca - Martyna Maciąg. Martynka jest uczennicą Ogniska Artystycznego "PARTES", gdzie uczęszcza do klasy śpiewu i gry na pianinie.

Organizacji eliminacji wstępnych i regionalnych Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” po raz kolejny podjęła się Loża Kulturalnych Odmieńców wraz z Czaplineckim Ośrodkiem Kultury organizacja

Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów i instruktorów niemal z całej Polski. Do Czaplinka przyjechało wielu zdolnych, młodych artystów, aby zaprezentować wybrane utwory muzyczne. Siedmioro z nich zostało zakwalifikowanych do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w Tarnobrzegu.

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby wszyscy wokaliści wyjechali z Czaplinka nie tylko z ulotkami i gadżetami związanymi z naszym regionem oraz słoiczkiem pysznego  miodu z Pasieki Pokorski, ale przede wszystkim z uśmiechem na twarzy i „plecakiem” miłych wspomnień.
 

Eliminacje regionalne do XXI Konkursu Piosenki ''Wygraj Sukces''

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: