Kronospan Design Center uroczyście otwarte

  • KW
  • 2016-05-09 13:55:48
Kronospan Design Center uroczyście otwarte
  • Foto: TV Gawex

9 maja nastąpiło uroczyste otwarcie pierwszego w Europie centrum szkoleniowo-wystawienniczego, zbudowanego w Szczecinku i poświęconego produktom, innowacjom i działalności firmy Kronospan. Natomiast do 20-go maja w centrum odbywać się będzie Krono Event - międzynarodowe wydarzenie handlowe dla najważniejszych klientów Kronospan z całej Europy.

W Kronospan Design Center można zapoznać się z pełną gamą produktów firmy, z ich specyfiką oraz właściwościami; poznać zarówno standardowe, jak i nietypowe formy zastosowania płyt i materiałów drewnopochodnych. Centrum będzie także miejscem imprez targowych, wydarzeń oraz szkoleń dla klientów, architektów, stolarzy, uczniów i studentów. Kronospan wybudował przyjazne miejsce dla wszystkich osób m.in. z branży drzewnej, meblarskiej oraz budowlanej, którym ma ono służyć do nauki, pracy i inspiracji. Powierzchnia centrum ma ponad 3,2 ha. Obejmuje ono hale wystawiennicze, dom pokazowy, budynek szkoleniowy, budynek restauracyjny oraz pomieszczenia warsztatowe.      

Natomiast Krono Event jest organizowany rokrocznie. To prestiżowe wydarzenie handlowe, na które Kronospan zaprasza najważniejszych klientów z całej Europy. Odbywa się każdego roku w innym kraju, w którym znajdują się zakłady Kronospan. W latach poprzednich odbyło się w Niemczech, Hiszpanii i Bułgarii. Tym razem goście przyjadą do Polski, do Szczecinka. Wydarzenie jest świetną okazją do rozmów handlowych, prowadzenia sprzedaży oraz prezentacji najnowszych linii produktowych Kronospan.

W poniedziałek (9 maja) dokładnie o godzinie 11 nastąpiło uroczyste otwarcie Krono Design Center przy ulicy Pilskiej w Szczecinku. Firma Kronospan zaprosiła na to wydarzenie wielu gości, w tym między innymi Posła na Sejm RP Radosława Lubczyka, władze naszego miasta, powiatu, radnych, przedstawicieli Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, służb ratowniczych, a także uczniów i przedsiębiorców. Nie zabrakło także Biskupa Pawła Cieślika, który poświęcił obiekt i odmówił modlitwę. Następnie goście zwiedzili tereny targowe: Kronoakademię, Studio MDF oraz Halę Hausmesse oraz wzięli udział w występie artystycznym - koncercie Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Relacja z wydarzenia już jutro (10.05) w TV Gawex, zapraszamy! 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: