Nadleśnictwo Szczecinek wkrótce z nową siedzibą

  • KW
  • 2016-05-05 13:26:40
Nadleśnictwo Szczecinek wkrótce z nową siedzibą
  • Foto: RDLP Szczecinek

Pod koniec marca br. na skrzyżowaniu ulic Polnej i Myśliwskiej ruszyła budowa nowej siedziby Nadleśnictwa Szczecinek. Planowany termin zakończenia inwestycji to połowa 2017 roku, natomiast obecna siedziba mieszcząca się przy ulicy Kościuszki przeznaczona zostanie do sprzedaży.

Budynek z założenia ma być dwukondygnacyjnym biurowcem, łamanym na kształt litery „L”. Ma być wykonany w technologii tradycyjnej – prosta konstrukcja i architektura. W budynku przewidziane są pomieszczenia administracyjno-biurowe, socjalne, sanitarne oraz zaplecze techniczne. W pobliżu budynku mają znajdować się także garaże na samochody służbowe nadleśnictwa. Zagospodarowanie terenu wokół biurowca także zostało rozplanowane. Mają pojawić się nowe nasadzenia, miejsca ogrodzeniowe z drewna i klinkieru oraz wyznaczony teren parkingowy. Na teren siedziby będzie można wjechać od strony ul. Myśliwskiej i Polnej - opowiada Marek Stasiuk, rzecznik prasowy RDLP w Szczecinku.

Do przetargu na wykonanie inwestycji stanęło 17 firm. Zdecydowano, że wykonaniem nowej siedziby Nadleśnictw Szczecinek zajmie się firma ze Słupska. Koszt inwestycji to ponad 4 mln zł. Planowany termin zakończenia budowy jest przewidziany na połowę 2017 roku. Obecna siedziba zostanie przeznaczona do sprzedaży - podsumowuje Marek Stasiuk.

Nadleśnictwo Szczecinek wkrótce z nową siedzibą

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: