Otwarcie sezonu motoryzacyjnego. Seicento Gawex Media na podium!

  • KW
  • 2016-05-05 12:35:06
Materiał wideo: GOŚĆ DNIA

1 maja br. na lotnisku w Wilczych Laskach odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego, który zorganizował SCS Szczecinek. Na płycie lotniska przez cały dzień odbywały się wyścigi, prezentacje aut i motocykli, a także konkursy i wiele innych ciekawych atrakcji. Impreza zgromadziła tradycyjnie już sporo fanów motoryzacji. Wśród pojazdów, które mogliśmy oglądać podczas wyścigowych zmagań, nie zabrakło Fiata Seicento Gawex Media, który prowadzony był przez Pawła Napierałę.

Ostatecznie udało mi się zająć trzecie miejsce w klasie Profi FWD Turbo. Czas swój poprawiłem na tym torze o kilka setnych sekundy, tylko o kilka setnych ponieważ nie udało mi się wprowadzić planowanych modyfikacji na ten sezon - mówi Paweł Napierała, kierowca seicento i zaznacza, że był plan, aby z nowym setup'em pojawić się 1 maja w Wilczych Laskach. Niestety, pojawił się problem kompatybilności niezależny ode mnie i musiałem odesłać części do przeprogramowania pod mój samochód i czujniki w nim zainstalowane -  dodaje. Impreza na otwarcie sezonu udała się w 100%, pogoda dopisała i zawody odbyły się według planu, a nawet ponad plan, ponieważ zawodnicy w kwalifikacjach mogli zrobić cztery przejazdy, a nie jak zazwyczaj trzy. Tym razem na zawodach zjawili się Litwini promujący zawody w swoim kraju. Również zachwalali przebieg imprezy i frekwencję. Koledzy zza wschodniej granicy przyjechali autem, które pokonało dystans 1/4 mili w mniej niż 9s - relacjonuje nasz rozmówca.

Kolejna runda Grand Prix Polski, na której pojawi się seicento Gawex Media, odbędzie się 7 sierpnia w Pile. Tam w zeszłym roku zrobiłem swoją życiówkę i mam nadzieję, że ją poprawię z nowymi modyfikacjami - podsumowuje Paweł Napierała.

Poniżej przypominamy galerię zdjęć z otwarcia sezonu, a powyżej mogą Państwo obejrzeć relację wideo. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: