Wielkie otwarcie Parku Linowego w Czaplinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-04-30 10:27:22
Wielkie otwarcie Parku Linowego w Czaplinku
  • Foto: UM Czaplinek

Jak już Informowaliśmy, dziś 30 kwietnia o godzinie 14.00 nastąpi uroczyste otwarcie Parku Linowego Tarzania w Czaplinku. Ta zupełnie nowa atrakcja w Czaplinku ma szansę przyciągnąć turystów już w najbliższy weekend majowy.

Aktualnie do dyspozycji gości uruchomione zostały 3 trasy o różnym stopniu trudności oraz różnej wysokości (od 0,5 m wysokości do 11 m wysokości). Każda z tras stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach. Na śmiałków czekać tu będą mosty birmańskie, belki złośliwe, meandrujące pale, ścianki wspinaczkowe, zjazdy tyrolskie i wiele innych ciekawych atrakcji. Docelowo w parku zostanie uruchomiona trasa siatkowa, dla najmłodszych, 2- letnich dzieci.

System parku linowego został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść wybraną przez siebie trasę zbudowaną na trzech różnych wysokościach, ciesząc się niezwykłą przygodą.

Zachęcamy Państwa do udziału w uroczystości otwarcia Parku Linowego Tarzania oraz do  sprawdzenia swoich sił i odwagi pokonując przeszkody miedzy drzewami na różnych wysokościach. Odpowiednio przeszkoleni instruktorzy, przed wejściem na trasę oraz w trakcie wspinaczki będą czuwać nad Państwa bezpieczeństwem. Dodatkowo wyposażeni zostaniecie Państwo w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, który umożliwi bezpieczne przejście każdej z tras.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: