''Świat jest teatrem'' - przedstawienie grupy teatralnej z Bornego Sulinowa

  • KW
  • 2016-04-29 10:17:12
''Świat jest teatrem'' - przedstawienie grupy teatralnej z Bornego Sulinowa
  • Foto: TV Gawex

"Świat jest teatrem" to kolejny spektakl, który przygotowała borneńska młodzież ze Szkolnego Teatru ''Beton''. Uczniowie na swoim koncie mają już kilka występów, a ostatni miał miejsce w czwartek, w borneńskim budynku kulturowo-oświatowym. Wczorajszy spektakl zgromadził sporą publiczność, która była zachwycona wysokim poziomem, reprezentowanym przez aktorów na scenie.

Wczoraj o godzinie 17:00 w Bornem Sulinowie rozpoczęło się przedstawienie teatralne, które swoją tematyką nawiązywało do największych dzieł polskich noblistów. Na scenie zobaczyliśmy kilkudziesięciu młodych aktorów, którzy przedstawili nam w nowatorski sposób fragmenty wielkich dzieł, takich jak Quo Vadis czy Chłopi. Uczniowie, których mogliśmy oglądać na scenie, od wielu lat interesują się teatrem. W Zespole Szkół w Bornem Sulinowie tworzą koło teatralne pod nazwą "Beton", gdzie regularnie ćwiczą swój warsztat i zdobywają cenną wiedzę. 

Czwartkowe przedstawienie pod nazwą ''Świat jest teatrem'' było solidnie dopracowane i bardzo podobało się publiczności zgromadzonej w borneńskim budynku kulturowo-oświatowym. Młodzi amatorzy zaskoczyli dojrzałością na scenie, bardzo dobrą dykcją i ciekawym podejściem do tych znanych dzieł. Bez wątpienia warto obserwować poczynania grupy teatralnej "Beton", gdyż z przedstawienia na przedstawienie idzie im coraz lepiej. 

Relacja ze spektaklu ''Świat jest teatrem'' już dzisiaj (29.04) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

mini 2016-04-29 14:00

Brawo... nasza młodzież też potrafi miło, i dobrze sie bawić. ..brawo Borne Sulinowo.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: