Wielkie otwarcie elektromarketu Media Expert w Szczecinku

  • KW
  • 2016-04-28 11:29:55
Wielkie otwarcie elektromarketu Media Expert w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

28 kwietnia, dokładnie o godzinie 7:00 w Aura Park odbyła się uroczysta, pełna atrakcji i niespodzianek inauguracja działalności nowego elektromarketu sieci Media Expert w Szczecinku. Przed marketem zebrały się tłumy klientów, którzy przybyli aby zapoznać się z ofertą sklepu, a także skorzystać z przygotowanych promocji.

Uroczyste otwarcie naszego elektromarketu w Aura Park w Szczecinku to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń pierwszej połowy 2016 roku. Zaplanowaliśmy niespodzianki, atrakcje, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście - wyjątkowe promocje. Jestem przekonany, że każdy, kto zechce osobiście odwiedzić nasz elektromarket 28 kwietnia, nie będzie zawiedziony. Zaskoczymy nie tylko cenami!” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci Media Expert.

Media Expert to sieć elektromarketów w Polsce, obecna na naszym rynku od 14 lat. Dostarcza klientom sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa niemal 400 elektromarketów, które są rozlokowane w ponad 320 polskich miastach. Budowa galerii Aura Park w Szczecinku rozpoczęła się w zeszłym roku. Wśród najemców galerii znalazły się również sklepy: ABRA, Martes Sport i Wallmart.

Wielkie otwarcie elektromarketu Media Expert w Szczecinku

Komentarze (1)

Goblin 2016-05-06 11:18

Byłem tam i powiem szczerze, że nieźle się obłowiłem. Mogę z całego serca ich polecić. A ceny-bajka! Takich promocji dawno nie widziałem w żadnym sklepie z elektro. Miłe zaskoczenie i oby tak dalej! No i hostessy śliczne, że zakochać się można.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: