Bal Charytatywny dla Narii pełen atrakcji i niespodzianek

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-04-23 11:35:16
Bal Charytatywny dla Narii pełen atrakcji i niespodzianek
  • Foto: TV Gawex

W piątkowy 22 .04 wieczór wielu zaproszonych gości przybyło na Bal Charytatywny, który jak co roku o tej porze zorganizowało Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe. Tym razem dochód z balu przeznaczony był na rzecz mieszkanki Szczecinka Narii Tomkowicz, która od lat zmaga się nowotworem, którego leczenie jest bardzo kosztowne i wynosi ok. 12 tys zł. miesięcznie.

Aby tradycji stało się zadość Krzysztof Lis Starosta Powiatu Szczecinekiego przywitał wszystkich gości, w tym rodziców Małgorzatę i Roberta Tomkowicz i w szczególności samą Narię wręczając jej tort przygotowany  specjalnie na tę właśnie okazję.

Podczas balu na gości czekało wiele atrakcji. Poza atrakcyjnymi licytacjami, które trwały w przerwach między posiłkami i tańcem w programie balu znalazły się też występy taneczne i muzyczno-wokalne. Zgromadzeni goście mogli usłyszeć między innymi młodą wokalistkę Gabrielę Tyluś oraz zobaczyć popisy taneczne tancerzy z Klubu Tanecznego  Aida.

Kluczową atrakcją balu był pokaz mody przygotowany przez SINT JI Lounge  Bar&Rooms oparty na kolekcji mody butiku Mademoiselle Framboise, W pokazie udział wzięły finalistka programu Top Model Karolina Pisarek, Zuzanna Forc i Natalia Tebecio. Swoimi magicznymi umiejętnościami czarował zaś  młody szczecinecki iluzjonista, Miłosz Kapczuk. Udana zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. 

Taki bal to spore wydarzenie w życiu naszej  lokalnej społeczności. Cieszymy się, że co roku tak wiele osób bierze w nim udział i że co roku tak wiele środków udaje się zebrać na rzecz potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że zarówno Państwo Tomkowicz jak i goście biorący udział w wydarzeniu są zadowoleni z tegorocznego balu. Przygotowania do tego wydarzenia trwało bowiem kilka miesięcy  - mówi Katarzyna Oleś ze Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe.

 Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do serwisu informacyjnego Echa Dnia

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: