33 Bieg Winanda Osińskiego - uwaga na utrudnienia w ruchu drogowym

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-04-23 08:46:09
33 Bieg Winanda Osińskiego - uwaga na utrudnienia w ruchu drogowym
  • Foto: OSiR

Niedzielny 24.04, 33 Memoriał im. Winanda Osińskiego to spore wyzwanie logistyczno-organizacyjne. Święto biegania spowoduje konieczność wyłączenia z ruchu drogowego następujących wielu ulic. Prosimy o zapoznanie się z ograniczeniami ruchu obowiązującymi mieszkańców w tym szczególnym dniu.

Niedostępne dla ruchu kołowego będą:

- w godzinach 9:30 – 14:30 ulica Piłsudskiego od skrzyżowania z ulicą Traugutta do Stadionu Miejskiego oraz ulica Mickiewicza od Stadionu Miejskiego do skrzyżowania z ulicą Limanowskiego.

- w godzinach 12:30 – 14:30 ulica Piłsudskiego, 28-go lutego, Wyszyńskiego do skrzyżowania z Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Wielkopolskich, Ordona, Parkowa, Kisielewskiego, Jana Pawła II od skrzyżowania z Kisielewskiego do momentu przejścia w ulicę Kościuszki, Kościuszki do skrzyżowania z Jasną, Jasna, 3-go maja, Mickiewicza.

Ponadto w dniu zawodów wyłączony z użytku będzie parking przed Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Mieszkańców zachęcamy, by od niedzielnego poranka nie pozostawiali zaparkowanych aut na drogach, które znajdą się na trasie biegu.

Memoriał przebiegał będzie zgodnie z załączonym harmonogramem. Odbędą się trzy losowania nagród rzeczowych – po biegach młodzieżowych (ok. 12:20), po biegu dzieci z rodzicami (ok. 12:45) i po dekoracji biegu głównego (ok. 14:30).

Uczestnikom biegu dzieci z rodzicami przypominamy, że najistotniejsza nie jest w nim rywalizacja, a dobra zabawa. Ze względów bezpieczeństwa start odbędzie się w kilku turach, w zależności od liczby uczestników.

Start ostry biegu głównego o godzinie 13:00. Kwadrans wcześniej rozpocznie się rozgrzewka przeprowadzona przez instruktorkę zumby.

Uczestników prosimy o stosowanie się do regulaminu, a wszystkich mieszkańców Szczecinka zachęcamy do wspólnego kibicowania!

Biegi młodzieżowe

Przebieg trasy głównego biegu na 10 km

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: