Mistrz Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi z Bornego Sulinowa!

  • KW
  • 2016-04-21 14:15:39
Mistrz Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi z Bornego Sulinowa!
  • Foto: KPP Szczecinek

W minioną sobotę (16.04) w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy: Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn. Nadkom. Jarosław Bastek w kategorii OPEN WETERAN był bezkonkurencyjny!

16 kwietnia tego roku na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy: Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn. Mistrzostwa Polski rozegrane zostały w 7 kategoriach wagowych (od 75 kg do +125 kg), oraz 3 OPEN (Kobiety, Senior, Weteran), natomiast w Mistrzostwach Dzierżoniowa walka o zwycięstwo toczyła się  w 8 kategoriach wagowych (od 67,5 kg do +125 kg) oraz 5 OPEN (Kobiety, Młodzik, Junior, Senior, Weteran).

Najlepsi uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci odżywek, suplementów diety, dodatkowo okazałe puchary, medale, dyplomy i nagrody pieniężne. W mistrzostwach wystartowało łącznie 100 zawodników, a wśród nich z powodzeniem wystartował Komendant Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie, znany już z wcześniejszych sukcesów, nadkom. Jarosław Bastek. W kategorii wiekowej weteran policjant rozpoczął swoje zmagania od ciężaru 190 kg, szybko okazało się, że nie jest to szczyt jego możliwości i w drugiej próbie zawodnik zalicza 200 kg uzyskując w ten sposób tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w kategorii Open Weteran.

Wynik naszego mistrza i kolejny mistrzowski tytuł daje jasno do zrozumienia, że nadkom. Jarosław Bastek jest w świetnej formie, którą każdego dnia trudną i mozolną pracą utrzymuje po mimo wielu obowiązków na stanowisku komendanta. Gratulujemy mistrzowi sukcesu i trzymamy kciuki w utrzymywaniu tak świetnej formy!

info: mł.asp. Anna Matys/KPP Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: