Wybudują kolejne półpodziemne śmietniki w 16 lokalizacjach

  • KW
  • 2016-04-20 11:08:03
Wybudują kolejne półpodziemne śmietniki w 16 lokalizacjach
  • Foto: TV Gawex

Miasto Szczecinek ogłosiło przetarg na budowę kolejnych, szesnastu półpodziemnych gniazd na odpady komunalne z selektywną zbiórką odpadów. Wykonawcę inwestycji poznamy 4 maja br. Poniżej prezentujemy listę miejsc, w których gniazda zostaną zlokalizowane.

Przetarg nosi tytuł ''Budowa półpodziemnych gniazd na odpady komunalne wraz z dostawą systemowych elementów selektywnej zbiórki odpadów, zagospodarowaniem terenu oraz dojazdem 16 lokalizacji na terenie Miasta Szczecinek''. Przedmiot zamówienia stanowi zaprojektowanie i wybudowanie półpodziemnych gniazd na odpady komunalne wraz z dostawą systemowych elementów selektywnej zbiórki odpadów, zagospodarowaniem terenów wokół gniazd oraz wykonaniem odcinków dróg dojazdowych do miejsc selektywnej zbiórki odpadów w wskazanych lokalizacjach na terenie miasta Szczecinek.

W tym roku powstanie 16 gniazd z pojemnikami na odpady komunalne o pojemnościach: 1,2m3 - 1,5 m3, 3,00 m3, 5,00 m3 wykonanych ze szczelnego tworzywa PE HD z wkładem workowym wyjmowanym za pomocą pojazdu z HDS. Do 4 maja br. potencjalni inwestorzy mają czas na dostarczenie dokumentacji, a jeszcze w tym samym miesiącu powinny rozpocząć się pierwsze prace związane z budową. Koszt całego przedsięwzięcia poznamy po postępowaniu przetargowym. Poniżej prezentujemy lokalizacje, w których powstaną śmietniki w roku 2016.

Komentarze (1)

DANA 2016-04-20 17:22

A STASZICA I CAŁE ŚWIĄTKI ?? NIE SĄ BRANE POD UWAGĘ , BRAK RÓWNIEŻ SIŁOWNI DO ĆWICZEŃ

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: