Lampa uliczna spadła na zaparkowany samochód

  • KW
  • 2016-04-19 16:13:46
Lampa uliczna spadła na zaparkowany samochód
  • Foto: TV Gawex

Ogromnego pecha miał właściciel samochodu marki Opel, który był zaparkowany na ulicy Winnicznej w Szczecinku. Dzisiaj (19.04), około godziny 15:00, poprzez silnie wiejący wiatr, jedna z lamp przewróciła się wprost na opla. Samochód został poważnie uszkodzony, na szczęście nikomu nic się nie stało. Warto zaznaczyć, że miejsce, w którym złamała się latarnia było znacząco skorodowane.

Lampa uliczna spadła na zaparkowany samochód

Komentarze (2)

kierowca 2016-04-19 17:14

Pecha to powinien mieć odpowiedzialny za nadzór nad oświetleniem ulicznym Urzędnik w UM. Pewnie zgonią na firmę obsługującą oświetlenie miejskie ale beknąć powinien urzędnik za niedopilnowanie w porę regularnych konserwacji (malowanie, naprawy). Miasto z Wizją napisze że właśnie modernizują oświetlenie ale to musi potrwać....

Zbynek68 2016-04-23 16:52

Wstyd. Na drugi dzień firma energetyczna wymieniła dwie latarnie. Pierwszą od ul. Wyszyńskiego, bo ją widać. Drugą w miejsce tej która poleciała, bo musieli. Następne dwie choć przerdzewiałe stoją nadal, czekają na większy wiatr. Dopiero jak dojdzie do tragedii to ktoś pomyśli o wymianie następnych przy ul. Winnicznej.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: