Kuchnia Księcia Warcisława wyróżniona na Gali Mocarza Gospodarczego!

  • KW
  • 2016-04-19 14:45:52
Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX

''Kuchnia Księcia Warcisława'', czyli wspólny projekt kulinarny uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV oraz TV Gawex został zauważony i doceniony w kolejnej edycji konkursu ''Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego 2015''.

Nagroda ''Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego'' ma charakter honorowy i prestiżowy. Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach nagradzani są statuetkami przyznawanymi przez Kapitułę Konkursu składającą się z przedstawicieli lokalnego samorządu i biznesu. Konkurs to z jednej strony podziękowanie przedsiębiorcom za ich wkład w życie gospodarcze powiatu, tworzenie i utrzymywanie miejsc pracy, z drugiej natomiast promocja inicjatyw, także tych społecznych. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w miniony piątek (15.04) w sali kina Wolność. Zasiedli w niej wszyscy nominowani, przedstawiciele samorządu oraz zaproszeni goście. Spośród wszystkich nominowanych do nagrody, kapituła przyznała nagrody mocarza, a także liczne wyróżnienia.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że wspólny projekt TV Gawex oraz Zespołu Szkół nr 2 pn. ''Kuchnia Księcia Warcisława'' został doceniony i zdobył wyróżnienie w kategorii Pozagospodarcze Wydarzenie Roku. Dla nas to było duże wyzwanie, ale chcemy się dzielić naszą nauką gotowania, a firma Gawex Media nam to umożliwia. Kuchnia Księcia Warcisława - wspólny projekt, który zrodził się przy okazji innych realizacji, udaje się. Mamy już około 40 zestawów przepisów, co pokazuje niesamowite umiejętności uczniów, którzy pod okiem nauczycieli przedmiotów gastronomicznych, poza czasem lekcyjnym, stale doskonalą swoje umiejętności - powiedział podczas odbierania nagrody dyrektor ZS nr 2 Robert Jasek. 

Przypomnijmy, Kuchnia Księcia Warcisława, bo tak nazywa się wspólny projekt Gawex Media oraz Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV, to coś specjalnie dla miłośników gotowania, jedzenia i eksperymentowania w kuchni, ale też dla miłośników naszego pięknego regionu - Pomorza Zachodniego. Przepisy kulinarne, które znajdziecie na tej stronie, opracowywane są przez utalentowanych uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV w Szczecinku o profilu gastronomicznym, pod pilnym okiem mistrzów. Uczniowie podczas zajęć tworzą autorskie przepisy, sprawdzają je, ulepszają i przygotowują z nich potrawy, na które przepisy następnie udostępniamy Państwu na naszej stronie internetowej http://www.gawex.pl/kuchnia. Zapraszamy do korzystania z przepisów!

Powyżej prezentujemy także relację TV GAWEX z tegorocznej Gali Mocarza Gospodarczego Powiatu Szczecineckiego.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: